Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Керівного прикордонника спіймали на хабарі

0 15

Слідчий відділ прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України 13 липня викрили у хабарництві заступника керівника одного зі структурних підрозділів Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Про це повідомила прес-секретар ВПЦРУ Олена Мельник.

За її даними, 40 тис. грн хабара цей полковник отримав у столиці від директора комерційної структури за сприяння у залученні комерційної фірми до постачання продовольства для потреб Держприкордонслужби у 2012 році.

Старшим слідчим прокуратури регіону порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

 

Теги:

прикордонна служба, хабарництво

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар