Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Касацію Тимошенко перенесли на 16 серпня

0 19

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ вирішив частково задовольнити клопотання сторони звинувачення і перенести наступне засідання на 16 серпня.

Це вже третє перенесення слухання справи. Раніше засідання переносилося у зв’язку з необхідністю присутності екс-прем’єра на засіданні (26 червня), а також для ознайомлення учасників процесу.

Сьогодні прокурор Оксана Дрогобицька знову попросила перенести розгляд касації на вирок колишньому прем’єр-міністрові Юлії Тимошенко до отримання результатів судово-медичної експертизи про можливість екс-прем’єра брати участь в судовому засіданні. Адвокати також намагалися з’ясувати, в якому законі прописаний обов’язок присутності засудженої на розгляді касації. При цьому вони в черговий раз нагадали суду норму, за якою засуджений має право бути присутнім на суді, але не зобов’язаний.

Нагадаємо, на 28 серпня в Європейському суді з прав людини призначені слухання у справі Юлії Тимошенко.

Теги:

Тимошенко Юлія

Джерело:

Дело

Залиште коментар