Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Касаційний суд підтвердив вирок дніпропетровському шахраю

0 15

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ залишив без змін рішення апеляційного суду Дніпропетровської області про засудження до семи років позбавлення волі з конфіскацією майна засновника одного із ТОВ. Його звинувачено у скоєнні злочинів, передбачених статтями 358 ч. 1,2,3, 366 ч. 1, 191 ч. 5 (використання підроблених документів, службове підроблення та привласнення, розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у великих розмірах групою осіб) Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Слідством у справі, проведеним військовою прокуратурою Центрального регіону, встановлено, що дніпропетровський підприємець організував злочинну групу з трьох осіб. Шляхом підробки документів та організації у господарському суді Дніпропетровської області фіктивних спорів, злочинці заволоділи державним майном, яке належало Міністерству оборони України на суму близько 80 млн. грн.

На відшкодування завданих державі збитків, за рішенням суду, зокрема, мають бути конфісковані два житлових будинки у Дніпропетровську та області, а також квартира у центрі міста, котрі належать засудженому громадянину.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар