Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КАС ВС зупинив провадження у справі за позовом Віктора Татькова до ВРП до вирішення ВП ВС іншого спору з тими ж учасниками справи

0 1

Таке рішення ухвалив Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду в судовому засіданні сьогодні, 17 лютого 2020 року, під час  розгляду адміністративної справи № 9901/480/19 за позовом Віктора Татькова до Вищої ради правосуддя, у якому позивач просив визнати протиправною бездіяльність ВРП, що виявилася в нездійсненні упродовж одного місяця розгляду його заяви про звільнення у відставку, зобов’язати розглянути цю заяву і за результатами її розгляду ухвалити вмотивоване рішення.

Під час судового засідання адвокат позивача заявив клопотання про зупинення провадження у зазначеній справі, оскільки на розгляді Великої Палати Верховного Суду наразі перебуває справа № 9901/525/19 за позовом Віктора Татькова до ВРП, у якій він просить визнати протиправним та скасувати рішення ВРП №  2321/0/15-19 від 3  вересня  2019  року про його звільнення з посади судді Вищого господарського суду України з підстав порушення вимог щодо несумісності (п. 2 ч. 6 ст. 126 Конституції України).

Узявши до уваги, що рішення ВРП про звільнення позивача з посади судді ВГС України з підстав порушення вимог щодо несумісності  покладено в основу рішення ВРП про залишення без розгляду його заяви про звільнення у відставку, Верховний Суд задовольнив клопотання представника позивача – зупинив провадження у справі № 9901/480/19 до вирішення по суті іншого спору – у справі №  9901/525/19.

Із рішеннями у справі  9901/480/19 можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – http://reyestr.court.gov.ua/.

Залиште коментар