Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КАС ВС відмовив у задоволенні позовних вимог Ярослава Дубненвича

0 4
Верховний Суд повністю відмовив у задоволенні позовних вимог Ярослава Дубневича щодо визнання протиправними та скасування постанов Верховної Ради України про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності, затримання та арешт як народного депутата України.
Таке рішення ухвалила колегія суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду сьогодні, 16 листопада 2020 року, розглянувши у відкритому судовому засіданні позовну заяву Ярослава Дубневича до Верховної Ради України, третя особа – Офіс Генерального прокурора України.
Позивач 30 квітня 2020 року звернувся до Верховного Суду як суду першої інстанції з позовом, у якому просив визнати протиправними та скасувати постанови Верховної Ради України від 31 жовтня 2019 про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності (№ 256-IX), на затримання (№ 257-IX), на обрання стосовно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою (№ 258-IX).
Повний текст судового рішення буде виготовлено протягом п’яти днів.
Рішення може бути оскаржено до Великої Палати Верховного Суду.
Із повним текстом рішення Верховного Суду у справі № 9901/120/20 можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Залиште коментар