Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кармазіну відмовлено в реєстрації

0 15

ВАСУ відмовив народному депутату Юрію Кармазіну у задоволенні його скарги на ЦВК за відмову у реєстрації його кандидатом у народні депутати. Відповідне рішення було ухвалено напередодні, 22 серпня, і це підтвердив Ю.Кармазін. «Вищий адмінсуд вчора відмовив мені у задоволенні моєї скарги, і це рішення було ухвалено за результатами 5-годинного перебування суду у нарадчій кімнаті», – сказав Ю.Кармазін.

Депутат 2-го, 3-го, 4-го і 6-го скликань підкреслив, що збирається захищати свої права у Європейському суді з прав людини. «Я обов’язково звернуся до Європейського суду. Я впевнений, що допущені порушення не на користь Україні», – повідомив він.

Як повідомлялось, ЦВК 15 серпня відмовила нинішньому народному депутату Ю.Кармазіну (фракція НУ-НС) у реєстрації кандидатом у депутати. Зокрема, ЦВК при розгляді документів Ю.Кармазіна вказала на те, що ним було подано дві заяви щодо балотування кандидатом у депутати одночасно у двох одномандатних виборчих округах №151 (Полтавська область) та у №179 (Харківська область), що є підставою для відмови у реєстрації кандидатом у депутати. Центральна виборча комісія при ухваленні рішення про відмову Ю.Кармазіну у реєстрації не взяла до уваги його заяву про відмову балотуватися в одномандатному окрузі №179. «ЦВК постановила відмовити Юрію Анатолійовичу Кармазіну у реєстрації та повернути йому внесені грошові застави», – йдеться у рішенні ЦВК.

Теги:

Кармазін Юрій

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар