Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кармазін заблокував останні закони Верховної Ради

0 19

Народний депутат від НУ-НС Юрій Кармазін зареєстрував проекти постанов, що відміняють закони, прийняті Верховною Радою 5 і 6 липня. Без розгляду проектів Кармазіна закони не можуть бути підписані главою парламенту і передані на підпис президентові.

Депутат пояснює це тим, що ці закони і постанови були ухвалені неконституційним способом. А саме, що не було надані передбачені законом 14 днів на внесення альтернативних законопроектів. За його словами, “з моменту реєстрації законопроекту у народного депутата, згідно закону про регламент. виникає 14-денний термін, коли депутат може внести альтернативний законопроект”.

“У мене є право, але мені його не дають реалізовувати. Я не можу це зробити. Чому? Зареєстрували і відразу в зал несуть. Вони не можуть це робити без зміни закону про регламент. У мене забирають мої конституційні повноваження — право законодавчої ініціативи. Просто так беруть і забирають”.

Нагадаємо, в ці дні опозиція була відсутня в залі засідань Верховної Ради на знак протесту проти закону про мови. Серед проголосованих без опозиції законів: Закон про державні лотереї України, Закон реєстрації місця проживання і місця перебування фізичних осіб в Україні.

Теги:

Кармазін Юрій, Верховна Рада України, регламент, законодавча ініціатива

Джерело:

Дело

Залиште коментар