Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Канадське посольство буде реалізовувати проекти по зміцненню ЗМІ та системи судочинства

0 15

У цьому році канадським посольством буде розпочато реалізацію двох проектів в Україні загальною вартістю 62,4 млн грн, перший з яких буде реалізовуватися два роки, другий – п’ять років. Ці проекти торкнуться питань розвитку свободи в ЗМІ та демократичності судової системи. Про це в ході прес-конференції заявив міністр громадянств, імміграції та мультикультуралізму Канади Джейсон Кенні.

“Я оголошую, що в цьому році ми розпочинаємо два нових проекти технічного співробітництва для підтримки громадянського суспільства. Перший з цих проектів – це проект по зміцненню свободи ЗМІ, який ми будемо здійснювати при партнерстві з Радою Європи, щоб зміцнити свободу висловлювань і ЗМІ. Другий проект реалізовуватиметься для того, щоб зміцнити систему судочинства “, – заявив Кенні.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар