Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Канада надасть допомогу у відновленні залізничної інфраструктури України

0 40

Канадські партнери приєднаються до вирішення логістичних проблем для розширення пропускної спроможності української залізниці.

Відповідної домовленості досягнуто в рамках перемовин Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, Міністра транспорту Канади Омара Альхабри, представників двох міністерств, а також керівників Укрзалізниці та Залізничної асоціації Канади (Railway Association of Canada).

«З початку повномасштабного вторгнення росії пошкоджено або втрачено контроль на 6 тисячах кілометрів колій залізниці, зруйновано півсотні мостів, перестали функціонувати десятки вокзалів та станцій.

Разом з канадськими партнерами домовились про створення спільної робочої групи, де разом визначимо пріоритетні проекти співпраці. Розраховуємо, що уже найближчим часом вийдемо на конкретні проекти та розпочнемо їх втілення в життя.

Вдячний моєму колезі Омару Альхабрі за ініціативу створення такої групи та підтримку України від перших днів вторгнення. Впевнений, що досвід канадських залізничників дозволить не тільки відновити інфраструктуру, але й суттєво її вдосконалити», — прокоментував Міністр інфраструктури України.

Зокрема, Канадська тихоокеанська залізнична компанія (CP) і Канадська національна залізниця (CN) нададуть експертну підтримку Укрзалізниці в питаннях управління залізницею, розвитку логістичних можливостей та відбудови інфраструктури.

Також Олександр Кубраков запросив канадських партнерів до участі в реалізації ключових інфраструктурних проектів в сферах дорожнього господарства, розвитку водного транспорту та портової галузі.

 

Міністерство інфраструктури України

Залиште коментар