Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кадрові зміни в ГПУ

0 22

Генеральний прокурор Віктор Пшонка перевів заступника генпрокурора Євгена Блажівського на посаду ректора Національної академії прокуратури України. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури. В.Пшонка подякував за плідну роботу в органах прокуратури та побажав Є.Блажівському наснаги й успіхів на новій посаді. «Ваш безцінний практичний досвід сьогодні дуже потрібен молодим фахівцям та майбутнім юристам, прокурорам. Тому бажаю Вам сил і успіхів у роботі на науково-теоретичному напрямку», – сказав В.Пшонка.

Євген Блажівський – кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, працює в органах прокуратури з 1981 року. Пройшов професійний шлях від стажиста до заступника Генерального прокурора, неодноразово займав керівні посади в органах прокуратури обласного, міського та районного рівнів, був прокурором Львівської, Чернігівської областей, прокурором м. Києва.

На посаду заступника генерального прокурора призначено державного радника юстиції 2-го класу Юрія Дьоміна. Ю. Дьомін працював на різних керівних посадах в регіональних прокуратурах та центральному апараті Генеральної прокуратури України, обіймав посаду ректора Національної академії прокуратури України.

Теги:

ГПУ, Блажівський Євген

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар