Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кадрові зміни в Генеральній прокуратурі

0 11

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка своїм наказом призначив Юрія Володимировича Ударцова заступником Генерального прокурора України, звільнивши його з посади заступника Генерального прокурора України – прокурора м. Києва.

У зв’язку з цим, заступником Генерального прокурора України — прокурором м. Києва призначено Анатолія Степановича Мельника, який до цього очолював прокуратуру Полтавської області. Загальний стаж його роботи в органах прокуратури складає 24 роки.

На посаду прокурора Полтавської області наказом Генерального прокурора України призначено Романа Геннадійовича Андрєєва, який працював першим заступником прокурора Донецької області. В органах прокуратури він понад 15 років.

Теги:

Генеральна прокуратура України

Залиште коментар