Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кадрові агенції під забороною

0 12

Законом “Про зайнятість населення”, прийнятим Верховною Радою України 5 липня, забороняється діяльність кадрових агенцій. Дотепер вони виконували роль посередників з працевлаштування, послуги яких з пошуку роботи оплачувалися з кишень безробітних претендентів на вакансії.

Відтепер на українському ринку залишається тільки один посередник – рекрутингові компанії. Їхня відмінність від кадрових агенцій полягає в тому, що за працевлаштування з ними розплачуються роботодавці.

Як відзначають експерти, суб’єктам господарювання, що надають посередницькі послуги в працевлаштуванні, тепер заборонено отримувати від громадян всілякі гонорари, комісійні та інші винагороди за свою роботу.

Разом з тим компанії, що надають посередницькі послуги та послуги аутсорсингу, відтепер зобов’язані подавати інформацію про чисельність працевлаштованих осіб до територіальних відділень Міністерства соціальної політики.

В свою чергу для аутсорсингових компаній встановлені більш жорсткі умови діяльності – остання дозволяється тільки при наявності спеціального дозволу.

Теги:

трудове законодавство, право на працю, працевлаштування, рекрутинг

Джерело:

Голос

Залиште коментар