Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін зобов’язав госпсуб’єктів для продажу транспортних засобів ставати на облік у ДАІ.

0 32

Кабінет міністрів України затвердив Порядок здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери. Відповідна постанова уряду №1200 від 11 листопада 2009 р. опублікована сьогодні в газеті “Урядовий кур’єр”.

Згідно з документом, суб’єкти господарювання зобов’язані стати на облік у департаменті Державтоінспекції МВС України та вести облік, зокрема в електронному вигляді, надходження, продажу та передачі транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери.

Крім того, суб’єкт господарювання для продажу транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, повинен мати довідки-рахунки, а підприємство-виробник – акти приймання-передачі транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, а також номерні знаки для разових поїздок.

Бланки довідок-рахунків, акти приймання-передачі та номерні знаки для разових поїздок є документами суворої звітності і повинні зберігатися суб’єктом господарювання відповідно до вимог законодавства.

Забезпечення суб’єктів господарювання бланками довідок-рахунків, актами приймання-передачі та номерними знаками для разових поїздок здійснюється Державтоінспекцією в установленому законодавством порядку.

Оформлення на товарних біржах договорів купівлі-продажу транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, здійснюється з використанням облікованих у Державтоінспекції бланків біржових угод.

Для дистриб’юторів, що ввозять транспортні засоби на митну територію України та розподіляють їх у дилерській мережі, але не здійснюють роздрібну торгівлю ними, використання бланків довідок-рахунків не обов’язкове.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар