Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін зобов`язав контрактників, які достроково звільняються з армії, оплачувати своє навчання

0 10

Кабінет Міністрів України зобов’язав офіцерів-контрактників, які звільняються зі Збройних сил раніше, ніж через 5 років після закінчення вузу, повністю відшкодовувати державі витрати на своє навчання.

Зокрема, особи офіцерського складу, які звільняються з військової служби протягом п’яти років після закінчення вищого навчального закладу, повинні компенсувати державі витрати за весь період навчання.

Згідно з рішенням уряду, стягнення суми витрат припиняється у разі відновлення відрахованого з вищого навчального закладу або звільненого з військової служби з посади курсанта, осіб офіцерського складу.

Кабмін уточнив, що механізм відшкодування витрат застосовується у разі дострокового розірвання контракту через небажання продовжувати навчання або через недисциплінованість і в разі відмови від подальшого проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу після закінчення вищого навчального закладу.

Також дія цього положення поширюється на осіб офіцерського складу, які звільняються з військової служби протягом п’яти років після закінчення вищого військового навчального закладу або військового навчального підрозділу вищого навчального закладу.

Залиште коментар