Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін зняв з “Межігір’я” статус заповідника.

0 16

Кабмін зняв з “Межігір’я” статус заповідника. Про це журналістам заявив перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв, передає кореспондент РБК-Україна.

“Це рішення було прийнято в зв’язку з тим, що попереднє було незаконним, то був чистий популізм”, – заявив А.Клюєв.

Нагадаємо, 28 січня Верховна Рада України ухвалила постанову №5354 “Про утворення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки законності передачі в оренду Януковичу В.Ф. урядової резиденції “Межигір’я”. За прийняття постанови проголосували 198 депутатів з 426 зареєстрованих в залі.

Головою ТСК постановою визначений депутат від БЮТ Борис Шиянов. Усього поки до складу комісії увійшли 5 парламентаріїв від БЮТ і НУ-НС. 

6 листопада Київський окружний адміністративний суд (КОАС) задовольнив клопотання Кабінету міністрів України і виніс постанову про вимогу у Генпрокуратури України (ГПУ) доказів у адміністративній справі, що підтверджують право власності на земельну ділянку в урочищі Межигір’я (село Нові Петрівці, район Вишгороду, Київська область), де проживає Віктор Янукович. 

Наприкінці серпня уряд затвердив план спільних дій Міністерства юстиції, МВС та інших органів державного управління з повернення в державну власність міжурядової резиденції “Межигір’я”. Оригінали документів на земельну ділянку в урочищі Межигір’я на початку вересня вимагалися у райдержадміністрації Вишгороду і направлені до ГПУ за ініціативою Миколи Джиги (Партія регіонів) – голови тимчасової слідчої комісії (ТСК) з питань розслідування обставин незаконного затримання 6 квітня 2005 р. тодішнього глави Донецької обласної ради Бориса Колеснікова. Причому, за словами членів ТСК, М.Джига зробив це без узгодження з іншими членами комісії.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар