Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін зібрався продати Укргазбанк, Родовід Банк і банк «Київ»

0 19

Кабінет Міністрів ініціює приватизацію рекапіталізованих державою Укргазбанку, Родовід Банку та банку «Київ». Про це сьогодні повідомив віце-прем’єр-міністр з питань економіки Сергій Тігіпко в ході інвестиційної конференції, організованої компанією «Драгон Капітал», передають «Українські новини».

«Уже зараз ми починаємо готувати три банки, які були рекапіталізовані державою, до приватизації», – сказав він.

При цьому Тігіпко відзначив необхідність повернути в держбюджет гроші, раніше виділені на рекапіталізацію проблемних банків.

Нагадаємо, 99,97% акцій публічного акціонерного товариства «Родовід Банк» належить державі внаслідок рекапіталізації.

В результаті рекапіталізації держава також стала власником 99,93% акцій банку «Київ» і 87,719% Укргазбанку.

Довідка «proUA». До входження держави в СФ Укргазбанку фінустанова контролювалася народним депутатом від Партії регіонів Василем Горбалем (39%) і депутатом Київради від ПР Олексієм Омельяненком (29%).

ВАТ «Родовід Банк» (раніше – АКБ «Персональний комп’ютер») заснований у 1990 році. На 1 квітня 2009 року найбільшим акціонером банку було ТОВ «РБ Капітал-Груп» (76,7798%). Президентом кредитно-фінансової установи був президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

АКБ «Київ» (раніше – «Київщина») заснований у 1993 році. Найбільшими акціонерами банку на 1 квітня 2009 року були Н.Марченко (23,7%), Віктор Марченко (23,9268%), ВАТ «Київпроект» (15,2713%), ТОВ «КУА Інтер Кепітал Груп» (4,9444%).

Джерело:

proUA

Залиште коментар