Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив типову програму навчання правилам дорожнього руху

0 18

Кабінет Міністрів затвердив типову програму з навчання населення правилам дорожнього руху.

Про це говориться в постанові уряду № 670 від 1 липня.

Програма передбачає 8 тем, на вивчення яких населенню буде потрібно по 1 годині на кожну з них.

Зокрема, програма передбачає навчання за такими темами: загальні положення і визначення термінів ПДР; обов’язки і права пішоходів; вимоги до водіїв мопедів, велосипедів; регулювання дорожнього руху; рух транспортних засобів і безпека пішоходів і пасажирів; оволодіння загальними навиками управління транспортними засобами і особливі умови руху; надання першої медичної допомоги потерпілим в ДТП; відповідальність за порушення правил дорожнього руху.

Уряд доручив Міністерству освіти і науки, Міністерству внутрішніх справ і іншим центральним органам виконавчої влади згідно своїм повноваженням вжити заходи для забезпечення навчання населення правилам дорожнього руху згідно типовій програмі, затвердженій цією постановою.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виступає проти зниження штрафних санкцій за порушення правил дорожнього руху.

У вересні 2008 року Верховна Рада збільшила в 10 разів до 2 550-3 400 гривень штрафи за водіння в нетверезому стані, а за проїзд на заборонний сигнал світлофора встановлений штраф 170-204 гривень

Джерело:

proUA

Залиште коментар