Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив тимчасовий порядок прийняття в експлуатацію приватних будинків присадибного типу без дозволу на виконання будівельних робіт.

0 24

Кабінет міністрів України затвердив тимчасовий порядок прийняття в експлуатацію приватних будинків присадибного типу, дачних будинків, будов без дозволу на виконання будівельних робіт. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні Кабінету міністрів, передає кореспондент РБК-Україна. За словами заступника міністра регіонального розвитку та будівництва Анатолія Беркути, для прийняття в експлуатацію будинку площею до 200 кв. м, власник повинен подати відповідну заяву, технічний паспорт будинку з Бюро технічно інвентаризації та довідку з органів місцевого самоврядування про те, що у зазначеному місці може знаходитись будинок. “Коли будинок знаходиться в техногенній зоні, зсувній зоні, під лінями електропередач, там проживати не можна. Цю проблему має вирішувати держава”, – наголосив він.

За його словами, для введення в експлуатацію будинку площею від 200 до 350 кв. м до зазначених документів необхідно додати документ про право власності на землю та провести візуальне обстеження будинку на відповідність протипожежним і санітарним вимогам. Для ведення в експлуатацію будинку площею понад 350 кв. м необхідно провести ще технічне обстеження будинку.

В свою чергу прем”єр-міністр Юлія Тимошенко наголосила, що такий порядок введення в експлуатацію стосується лише старих будинків у сільській місцевості. “Що стосуються нових будинків, то треба порушувати кримінальні справи проти чиновників, які дозволяють будувати без виділення землі, без дотримання санітарних норм”, – підкреслила Ю.Тимошенко.

Також Кабмін затвердив тимчасовий порядок прийняття в експлуатацію завершених об”єктів цивільного призначення I – III категорії.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар