Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив статут Земельного банку

0 17

Кабінет міністрів затвердив статут Державного земельного банку. Про це йдеться в постанові Кабміну №934 від 25 липня, яке було опубліковано в газеті “Урядовий кур’єр” 31 жовтня.

Згідно статуту, банк є публічним акціонерним товариством, єдиним акціонером якого виступає держава в особі Кабміну. СФ банка складає 120 мільйонів гривень, рішення про його зміну приймається Кабміном за узгодженням з Нацбанком. Правління банку і його голову призначає нацрада фінустанови за узгодженням з Нацбанком на термін не більше 5 років.

В той же час порядок призначення наглядової ради не конкретизується, в статуті наголошується, що його формування здійснюється у встановленому законодавством порядку.

Зафіксована в статуті мета діяльності банку – створення сприятливих умов для розвитку економіки і сільського господарства, функціонування ринку земель, підтримки вітчизняного товаровиробника, особливо малого і середнього фермерства.

Згідно законодавству, до складу наглядової ради державного банку входять члени наглядової ради банку, призначені Радою, президентом і Кабінетом міністрів. Крім того, в обов’язковому порядку в наглядову раду держбанку повинен входити як мінімум один представник від парламентської опозиції.

Теги:

Земельний банк

Джерело:

Подробности

Залиште коментар