Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив статут Державної іпотечної установи

0 14

Кабінет Міністрів затвердив статут Державної іпотечної установи. Про це говориться в постнові уряду №768 від 17 липня.

Згідно статуту, основною діяльністю установи є рефінансування іпотечних кредиторів за рахунок коштів, що поступили від розміщення цінних паперів.

Також, ДІУ має право за рахунок власних і привернутих коштів надавати кредити кредитовим і іншим установам з метою видачі вказаними установами іпотечних кредитів фізособам або з метою фінансування будівництва житла, а також для самостійного фінансування будівництва житла і придбання готового житла відповідно до законодавства.

Виконавським органом ДІУ є правління.

Голова правління і його заступники призначаються і звільняєються з посади Кабміном за ініціативою прем’єр-міністра.

Інші члени правління і головний бухгалтер призначаються і звільняються головою правління за узгодженням з наглядовою радою.

Наглядова рада ДІУ створюється Кабміном і складається з голови, його заступника і 6 членів.

Згідно документу, главою наглядової ради ДІУ призначений перший заступник міністра економіки Анатолій Максюта, заступником голови – перший заступник міністра регіонального розвитку і будівництва Анатолій Беркута.

Членами наглядової ради призначені Олександр Бойко, Сергій Корінь, Іван Лівий, Володимир Павленко, Володимир Петренко і Анатолій Шаповалов.

Статутний капітал ДІУ складає 200 млн. гривень, його розмір може бути змінений згідно з рішенням уряду.

Нагадаємо, в червні Кабмін передав ДІУ з управління Міністерства фінансів в управління уряду.

ДІУ було створене постановою Кабміну №1330 від 8 жовтня 2004 року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар