Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив проект Податкового кодексу України

0 24
Кабінет Міністрів України затвердив проект закону про Податковий кодекс України. Про це на брифінгу заявив Міністр фінансів України Федір Ярошенко, повідомляє РБК-Україна. Ф. Ярошенко зауважив, що проект Податкового кодексу забезпечує баланс інтересів держави та бізнесу.
За словами міністра законопроект забезпечить впорядкування нормативної бази та стабільність податкового законодавства, стимулювання ділової активності і розвиток економіки, протидію тіньовій економіці та розширення бази оподаткування за рахунок удосконалення адміністрування податків і збільшення фінансового ресурсу зведеного бюджету України. Також Міністр фінансів зазначив що змін зазнають такі бюджетоутворюючі податки, як ПДВ та податок на прибуток.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар