Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив проект Податкового кодексу України

24
Кабінет Міністрів України затвердив проект закону про Податковий кодекс України. Про це на брифінгу заявив Міністр фінансів України Федір Ярошенко, повідомляє РБК-Україна. Ф. Ярошенко зауважив, що проект Податкового кодексу забезпечує баланс інтересів держави та бізнесу.
За словами міністра законопроект забезпечить впорядкування нормативної бази та стабільність податкового законодавства, стимулювання ділової активності і розвиток економіки, протидію тіньовій економіці та розширення бази оподаткування за рахунок удосконалення адміністрування податків і збільшення фінансового ресурсу зведеного бюджету України. Також Міністр фінансів зазначив що змін зазнають такі бюджетоутворюючі податки, як ПДВ та податок на прибуток.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии