Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив проект бюджету-2009

0 43

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні у суботу після чотирьохгодинного обговорення затвердив у першому читанні проект закону про Державний бюджет України на 2009 рік, повідомили «proUA» у прес-службі уряду.

Згідно із затвердженим законопроектом, дохідна частина державного бюджету на 2009 рік складатиме 285 млрд. грн., видаткова – 302,4 млрд. грн.

Ріст внутрішнього валового продукту (ВВП) заплановано на рівні 6%. Дефіцит основного фінансового документа країни становитиме 1,4% від розміру ВВП, а показник інфляції у проекті Державного бюджету закладений на рівні 9,5%.

Проект Держбюджету-2009 буде переданий на розгляд Верховної Ради в установлені Конституцією і Бюджетним кодексом терміни, не пізніше понеділка 15 вересня.

Кабінет Міністрів також затвердив проект Закону «Про державну програму економічного і соціального розвитку України на 2009 рік».

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар