Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив постанову про держнагляд за безпечним веденням робіт особами, які проходять військову службу в органі транспорту.

0 27

Кабінет міністрів України своєю постановою від 23 грудня 2009 р.  № 1374 погодився з пропозицією Міністерства транспорту та зв’язку щодо покладення на підрозділ державного нагляду за охороною праці адміністрації Державної спеціальної служби транспорту повноважень із здійснення державного нагляду за безпечним веденням робіт особами, які проходять військову службу в адміністрації, об’єднаних загонах, загонах, окремих загонах, підрозділах охорони, органах забезпечення, навчальному центрі, закладах, на підприємствах та в установах, що входять до складу служби.

Зокрема, нагляду за безпечною експлуатацією і технічним станом вантажопідіймальних кранів, підйомників, парових і водогрійних котлів, посудин, які працюють під тиском, трубопроводів пари і гарячої води, техніки та інших матеріально-технічних засобів військового та спеціального призначення, що належать службі, у тому числі під час поставлення на виробництво та введення в експлуатацію зазначених засобів на замовлення Служби.

Кабмін затвердив дану постанову відповідно до абзацу дев’ятого статті 8 закону України “Про Державну спеціальну службу транспорту”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар