Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив порядок проведення антикорупційної експертизи проектів нормативних актів та законів.

0 21

Кабінет міністрів 16 вересня затвердив постанову про порядок проведення антикорупційної експертизи проектів нормативних актів та законів і у зв”язку з цим вніс зміни до регламенту уряду. Про це заявив сьогодні урядовий уповноважений по боротьбі з корупцією Юрій Сухов, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, даний порядок передбачає експертизу всіх проектів законів Верховної Ради, проектів урядових актів, актів Президента України та проектів нормативних актів центральних органів виконавчої влади.

Разом з тим Ю.Сухов зазначає, що в законодавстві існує певна колізія, оскільки закони, що регулюють діяльність ВР та Президента не зобов”язують ці суб”єкти проводити антикорупційну експертизу їхніх законопроектів та актів. А з іншого боку, закон “Про запобігання та протидію корупції” зобов”язує надсилати акти та законопроекти на антикорупційний аналіз.

Також він додав, що в разі висновку про корупційність того чи іншого нормативного акту чи закону, даний висновок не має ознак вето на них.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар