Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив порядок проведення антикорупційної експертизи проектів нормативних актів та законів.

21

Кабінет міністрів 16 вересня затвердив постанову про порядок проведення антикорупційної експертизи проектів нормативних актів та законів і у зв”язку з цим вніс зміни до регламенту уряду. Про це заявив сьогодні урядовий уповноважений по боротьбі з корупцією Юрій Сухов, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, даний порядок передбачає експертизу всіх проектів законів Верховної Ради, проектів урядових актів, актів Президента України та проектів нормативних актів центральних органів виконавчої влади.

Разом з тим Ю.Сухов зазначає, що в законодавстві існує певна колізія, оскільки закони, що регулюють діяльність ВР та Президента не зобов”язують ці суб”єкти проводити антикорупційну експертизу їхніх законопроектів та актів. А з іншого боку, закон “Про запобігання та протидію корупції” зобов”язує надсилати акти та законопроекти на антикорупційний аналіз.

Також він додав, що в разі висновку про корупційність того чи іншого нормативного акту чи закону, даний висновок не має ознак вето на них.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии