Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив порядок надання всеукраїнській громадській профорганізації статусу саморегульованої.

17

Кабінет міністрів затвердив порядок надання всеукраїнській громадській професійній організації статусу саморегульованої організації. Відповідне розпорядження від 18 листопада 2009 р.  № 1221 розміщено на офіційному сайті уряду.

Відповідно до затвердженого порядку статус саморегульованої організації надає Мінагрополітики. Такий статус може бути надано в разі, якщо така організація утворена і діє на засадах самоврядування; до її складу входить не менш як 50% суб’єктів дорадчої діяльності, що внесені до реєстру сільськогосподарських дорадчих служб та реєстру сільськогосподарських дорадників і експертів-дорадників; зазначена організація об’єднує членів не менш як із 17 областей України; 75% загальної кількості її членів – фізосіб провадять сільськогосподарську дорадчу діяльність на професійній основі; така організація проводить відповідно до статутних документів підвищення кваліфікації своїх членів.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии