Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив порядок надання всеукраїнській громадській профорганізації статусу саморегульованої.

0 24

Кабінет міністрів затвердив порядок надання всеукраїнській громадській професійній організації статусу саморегульованої організації. Відповідне розпорядження від 18 листопада 2009 р.  № 1221 розміщено на офіційному сайті уряду.

Відповідно до затвердженого порядку статус саморегульованої організації надає Мінагрополітики. Такий статус може бути надано в разі, якщо така організація утворена і діє на засадах самоврядування; до її складу входить не менш як 50% суб’єктів дорадчої діяльності, що внесені до реєстру сільськогосподарських дорадчих служб та реєстру сільськогосподарських дорадників і експертів-дорадників; зазначена організація об’єднує членів не менш як із 17 областей України; 75% загальної кількості її членів – фізосіб провадять сільськогосподарську дорадчу діяльність на професійній основі; така організація проводить відповідно до статутних документів підвищення кваліфікації своїх членів.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар