Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив порядок надання дозволів на виконання підготовчих і будівельних робіт

0 28

Кабінет міністрів України затвердив порядок надання дозволів на виконання підготовчих і будівельних робіт. Відповідна постанова №1104 від 30 вересня 2009 р. опублікована сьогодні в газеті “Урядовий кур’єр”.

Документом, зокрема, визначено, що дозвіл на виконання підготовчих робіт надається Держархбудінспекцією та її територіальними органами. Дозвіл на виконання підготовчих робіт надає: до будівництва об’єкта, проект будівництва якого затверджується Кабінетом міністрів України, – Держархбудінспекція; до будівництва об’єкта, що розташовується на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, – територіальний орган Держархбудінспекції. Дозвіл на виконання підготовчих робіт надається на безоплатній основі з додержанням вимог закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”. Дозвіл на виконання підготовчих робіт надається на строк не більш як один рік.

Документом також затверджується перелік будівельних робіт, на виконання яких не вимагається дозвіл.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар