Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив план реформування кримінальної юстиції

0 16

Кабінет Міністрів затвердив план заходів щодо реалізації концепції реформування кримінальної юстиції.

Про це йде мова в повідомленні прес-служби Міністерства юстиції.

За словами міністра юстиції Миколи Оніщука, відповідне розпорядження, розроблене Мін’юстом, Кабмін прийняв на засіданні в середу.

Міністр юстиції відзначив, що, згідно плану, у вересні на розгляд уряду буде поданий новий Карно-процесуальний кодекс, а впродовж 6 місяців після його ухвалення будуть розроблені Кодекс про кримінальну провину і Кодекс про адміністративну провину, а також зміни до Кримінального кодексу, які, зокрема, передбачають обмеження застосування покарань, пов’язаних з позбавленням волі.

Згідно плану, до грудня Кабмін розробить зміни до деяких законодавчих актів, які передбачать передачу державної кримінально-виконавчої служби в систему органів юстиції і нову редакцію законопроекту «Про прокуратуру».

За словами Оніщука, план припускає розробку проектів нормативно-правових актів зі створення антикорупційного органу з повноваженнями з проведення досудового розслідування корупційних правопорушень, розробку нової редакції закону «Про Службу безпеки України», законопроекту «Про органи внутрішніх справ».

Міністр відзначив, що план передбачає також створення єдиної системи статистики системи кримінальної юстиції, єдиної системи електронного обліку даних про кримінальні правопорушення, адміністративну провину і покарання за них.

Як повідомлялося, раніше Президент Віктор Ющенко доручив Кабінету Міністрів затвердити до 8 липня план заходів щодо реалізації концепції реформування кримінальної юстиції.

8 квітня Ющенко затвердив концепцію реформування кримінальної юстиції.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар