Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив перелік в кількості 81 дозволу, які видаватимуться виключно в «єдиному вікні»

0 14

Про це журналістів повідомила сьогодні голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель, передає кореспондент РБК-Україна.

За її словами, попри те, що в Україні існує 673 дозвільні центри, що працюють за принципом «єдиного вікна», вони фактично не функціонують. «Ми почали розбиратися, чому так відбувається, і з’ясувалося, що не визначено, які ж саме дозволи видавати в «єдиному вікні». Наприклад, у Кривому Розі в «єдиному вікні» видають 72 дозволи, тому що на те є воля мера, а в інших містах видають в «єдиному вікні» 2, 3, 5, 7 дозволів», — сказала вона.

Вона також повідомила, що наступним кроком у розвитку дозвільної системи стане затвердження порядку відносин різних центральних органів виконавчої влади, що беруть участь у видачі дозволів в режимі «єдиного вікна», а також встановлення персональної відповідальності мера за діяльність дозвільного центру.

Залиште коментар