Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив перелік платних адмінпослуг «за наркотики»

0 19

Кабінет міністрів України затвердив перелік платних адміністративних послуг, які надаються Державною службою з контролю за наркотиками. Відповідне розпорядження від 9 червня № 513-р оприлюднене на Урядовому порталі.

Згідно з документом до платних адмінпослуг належать: видача ліцензії на провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів; видача копії ліцензії на провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів; переоформлення ліцензії на провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів; видача дубліката ліцензії на провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Теги:

адмінпослуги

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар