Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив перелік банків, що підлягають рекапіталізації

0 14

Уряд затвердив перелік банків, що підлягають рекапіталізації за рахунок держави. Таке рішення ухвалене на позачерговому засіданні Кабінету міністрів, повідомив журналістам перший заступник голови правління НБУ Анатолій Шаповалов, передає кореспондент РБК-Україна.

Відповідно до рішення, рекапіталізації підлягають “Надра Банк”, “Родовід Банк”, банк “Фінанси і кредит”, “Укрпромбанк”, “Укргазбанк”, “Імексбанк” і банк “Київ”.

Як повідомила на брифінгу прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, уряд буде входити до статутного капіталу банків, і безпосередньо уряд буде власником цих банків до їх оздоровлення. Після цього, за словами прем’єра, ці банки будуть передаватися приватним власникам через відкриті аукціони.

Ю.Тимошенко повідомила також, що уряд увійде до статутного капіталу банку “Надра” на 91,8% акцій, “Укрпромбанку”, банку “Київ” і “Родовід Банку” – на 99% акцій, “Укргазбанку” та “Імексбанку” – на 75% + 1 акція.

Глава уряду зазначила, що зараз триває дискусія щодо розміру рекапіталізації пакету акцій банку “Фінанси та кредит”, що викупається державою, і остаточне рішення буде ухвалено після переговорів з власником фінансової установи. Крім того, за її словами, уряд спільно з Нацбанком будуть ухвалювати окремі рішення щодо рекапіталізації інших банків за добровільним зверненням їхніх власників.

Ю.Тимошенко зазначила, що необхідно 3-4 тижні для проведення попередніх процедур, в тому числі і для прийняття програми фінансового оздоровлення банків, після чого будуть вноситися кошти до статутних капіталів.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар