Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін затвердив Концепцію захисту прав споживачів небанківських фінансових послуг

0 14

Кабмін затвердив Концепцію захисту прав споживачів небанківських фінансових послуг. Реалізацію Концепції заплановано у два етапи:

2009 — 2012 рр. — створення законодавчих передумов, у т.ч. визначення несправедливих умов договорів, права фізособи на відкликання згоди на укладення договору, ліцензування страхових посередників, створення фондів гарантування страхових виплат у сфері страхування життя і гарантування інвестицій, системи гарантування внесків членів кредитних спілок, створення досудового механізму розгляду скарг і рішення спорів, розробка плану переходу небанківських фінустанов на міжнародні стандарти фінзвітності;

після 2012 р. — у т.ч. залучення СРВ ринків небанківських фінпослуг до досудового рішення спорів, розробка стандартів небанківських фінпослуг, обов’язковість для видачі ліцензії наявності в установи системи рішення спорів, сприяння владі створенню громадських організацій захисту прав споживачів, перехід до пруденційного нагляду за небанківськими фінустановами.

Держфінпослуг, ДКЦПФР, Держкомпідприємництва, Держспоживстандарту, Мінфіну, Мінекономіки та Мін’юсту доручено протягом місяця розробити план заходів щодо реалізації Концепції.

Залиште коментар