Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін заборонив ввозити до України «секонд-хенд»

0 73

Кабінет Міністрів схвалив проект постанови «Про заборону ввезення на митну територію України як давальницької сировини одягу та інших виробів, що використовувалися». Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мінекономіки.

За словами міністра економіки Богдана Данилишина, вироби з текстильного матеріалу, що були у використанні, поставляються навалом або в тюках без сортування, що ускладнює контроль за подальшим використанням та може спричинити нелегальне ввезення таких виробів і негативний вплив на виробництво легкої промисловості в Україні.

Данилишин зауважив, що викликає занепокоєння і санітарний аспект проблеми, бо існуюча нормативна база не передбачає обов’язкової сертифікації вживаних товарів. Як наслідок, гарантій щодо безпечності таких товарів немає, чим порушується право громадян на захист їх здоров’я та придбання товарів належної якості.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар