Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін заборонив відправляти вчителів у неоплачувану відпустку на час карантину

0 23

Кабінет Міністрів заборонив керівникам освітніх установ на час карантину відправляти працівників у відпустку без збереження зарплати.

Про це йдеться в постанові Кабміну № 1188 від 11 листопада.

З метою недопущення зниження рівня соціальної захищеності працівників освітніх установ Кабмін встановив, що на період канікул під час карантину з 2 по 22 листопада у всіх навчальних і дитячих дошкільних закладах незалежно від форми власності зарплата керівним, науковим, науково-педагогічним, педагогічним працівникам, фахівцям та іншим працівникам цих закладів виплачується в обсязі, який вони отримували до канікул.

При цьому уряд доручив Міністерству освіти та науки, іншим центральним відомствам, в управлінні яких перебувають освітні заклади, а також місцевій владі забезпечити фінансування оплати праці працівникам освітніх закладів в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що гарантує виплату вчителям зарплати за час карантину в повному обсязі.

30 жовтня Кабмін запровадив карантин у 9 областях у зв’язку з епідемією грипу, пізніше обмежувальні карантинні заходи було введено в Києві та ще 7 областях.

Того ж дня Кабмін ввів заборону на проведення масових заходів і канікули в навчальних установах на 3 тижні.

Джерело:

proUA

Залиште коментар