Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін заборонив стягувати збір за розміщення місця торгівлі із стаціонарних магазинів.

0 19

Кабмін заборонив стягувати збір за розміщення місця торгівлі із стаціонарних магазинів. Відповідне розпорядження прийняте сьогодні на засіданні Кабінету міністрів за ініціативою Держкомпідприємництва, передає кореспондент РБК-Україна. Як відзначила керівник вказаного відомства Олександра Кужель, збір за розміщення місця торгівлі повинен стягуватися тільки з переносних торгових точок – до врегулювання даного питання окремим законом, що передбачає введення ярмаркового збору.

Крім того, Кабмін схвалив внесення змін до закону “Про рекламу”, які забороняють комунальним підприємствам, що регулюють видачу дозволів на розміщення реклами операторами ринку, одночасно самим займатися розміщенням реклами.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар