Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін заборонив брати гроші за оформлення та видачу держактів на землю

0 32

Кабінет Міністрів заборонив стягнення плати з фізичних осіб-резидентів за оформлення та видачу державних актів про право власності на землю у 2009 році. Про це йдеться в постанові Кабміну №844 від 5 серпня.

Також Кабмін заборонив стягувати плату за здійснення додаткових послуг з розробки землевпоряджувальної документації.

Крім того, Кабмін розпорядився збільшити граничну кількість працівників Державного комітету із земельних ресурсів та його територіальних відділень із 10374 до 14374 чоловік, а також доручив Держкомзему протягом місяця розробити заходи зі спрощення і здешевлення процедури виготовлення та узгодження землевпоряджувальної документації.

Також уряд затвердив порядок безкоштовного оформлення і видачі громадянам актів права власності на землю.

Нагадаємо, у липні Київська міська державна адміністрація відмінила плату за видачу Головним управлінням земельних ресурсів дозволів при оформленні юридичними і фізичними особами документів на відведення земельних ділянок 0,1-5 тис. гривень за 1 послугу.

Джерело:

proUA

Залиште коментар