Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін за необхідності надасть підтримку не тільки ГМК, але й іншим галузям, – Б.Данилишин.

0 20

Уряд у разі потреби надасть держпідтримку не тільки ГМК, але у іншим галузям економіки. Про це журналістам повідомив сьогодні міністр економіки Богдан Данилишин. Він уточнив, що в даний час відомством проводиться міжсекторальний аналіз, на підставі якого будуть зроблені висновки про необхідність такої підтримки.

Нагадаємо, 14 жовтня на позачерговому засіданні Кабміну було прийнято постанову про першочергові заходи підтримки підприємств гірничо-металургійного і хімічного комплексів. Як повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, документом передбачається скасування для підприємств галузей цільової надбавки на газ, мораторій на підвищення тарифів на електроенергію, а також зниження тарифів на перевезення продукції.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар