Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін визначив деякі положення щодо діяльності Головавтотрансінспекції

0 16

Кабінет міністрів України затвердив постанову від 2 березня 2010 р. №252 “Деякі питання здійснення контролю за міжнародними перевезеннями пасажирів і вантажів автомобільним транспортом”, якою внесено зміни до низки урядових постанов. Документ опублікований сьогодні в газеті “Урядовий кур’єр”.

Згідно документу, Головавтотрансінспекція відповідно до покладених на неї завдань здійснює контроль наявності та оформлення дозволу на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, контроль технічного стану транспортних засобів, що впливає на безпеку руху, проводить перевірку вагових і габаритних параметрів транспортних засобів, здійснює контроль за додержанням вимог щодо перевезення небезпечних вантажів, веде облік автомобільних транспортних засобів, які здійснюють міжнародні перевезення пасажирів і вантажів, проводить перевірку документів, на підставі яких здійснюються міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.

Головавтотрансінспекція у процесі виконання покладених на неї завдань взаємодіє з Державтоінспекцією, Держприкордонслужбою, Дермитслужбою, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями.

Утримання Головавтотрансінспекції здійснюється за рахунок державного бюджету, а також за рахунок коштів, отриманих як власні надходження, в тому числі за видачу дозволу на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар