Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін вивчає доцільність відставки Оніщука

0 14

Кабінет Міністрів вивчає доцільність відставки міністра юстиції Миколи Оніщука за зверненням депутата Верховної Ради Святослава Олійника від Блоку Юлії Тимошенко.

«Мені… прийшла проміжна відповідь на моє звернення… вивчаються мої доводи (щодо потреби відставки Оніщука)», – сказав Олійник.

За його словами, Оніщук неодноразово перевищив службові повноваження.

Олійник звинувачує Оніщука в перевищенні повноважень у зв’язку з тим, що міністр вніс пропозицію Президентові Віктору Ющенку про ліквідацію окружного адміністративного суду Києва і створення Центрального окружного адміністративного суду Києва і Лівобережного окружного адміністративного суду Києва без узгодження з головою Верховного Суду або Вищого адміністративного суду, як цього вимагає законодавство.

Крім того, на думку Олійника, Оніщук вніс пропозиції за відсутності передбачених в законі «Про судовий устрій України» підстав.

Також, на думку Олійника, Оніщук порушив присягу члена Кабінету Міністрів і проявив професійну некомпетентність.

Депутат відзначає, що Конституція не передбачає повноважень Президента з ліквідації судів.

Крім того, Олійник заявляє, що Оніщук неодноразово, зокрема публічно, проявляв некомпетентність з важливих правових питань, що є несумісним з його посадовим статусом.

Нагадаємо, раніше Олійник закликав прем’єр-міністра Юлію Тимошенко направити у Верховну Раду представлення Оніщука через перевищення ним службових повноважень.

Оніщук займає посаду міністра юстиції з грудня 2007 року.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар