Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін виступає за надання пільгових кредитів книговидавцям

0 15

Кабінет Міністрів виступає за встановлення системи пільгових кредитів для виробників і розповсюджувачів книжкової продукції. Про це заявив сьогодні під час відкриття книжкової виставки-ярмарку віце-прем’єр-міністр Іван Васюник, передає кореспондент РБК-Україна. «Спочатку на засідання Кабінету Міністрів, а потім на розгляд Верховної Ради ми винесемо цілий пакет нормативно-правових актів. Йдеться про продовженні системи пільг, йдеться про встановлення системи пільгових кредитів, йдеться про чіткі заходи щодо зупинки чорної і сірої контрабанди книжкової продукції», — сказав І. Васюник.

За словами заступника голови Держкомтелерадіо Василя Шевченка, пільгові кредити надаватимуться всім бажаючим видавцям, і Держкомтелерадіо збере інформацію про видавництва, які мають намір узяти кредити, щоб визначити суму, необхідну для погашення відсотків. «Держава на себе візьме зобов’язання щодо здешевленню кредитів. Відповідальність за кредити беруть на себе видавці», — сказав В. Шевченко.

Залиште коментар