Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін вирішив викупляти банки без врахування їх боргів перед НБУ

0 20

Кабінет Міністрів і Національний банк вирішили встановлювати об’єм рекапіталізації банків державою без урахування зобов’язань цих банків перед Нацбанком.

Про це йдеться у спільній постанові Кабміну і НБУ №421 від 2 квітня.

«Об’єм участі держави в капіталізації банку і об’єм підтримки Національним банком України ліквідності банку визначаються на підставі плану фінансового оздоровлення банку, виходячи з об’єму зобов’язань банку, за винятком об’єму його зобов’язань перед Національним банком України», – йдеться в постанові.

У постанові також сказано, що під час вирішення питання про участь держави в капіталізації банків пріоритет при виборі банку визначається відповідно до критеріїв системності банків, встановлених Національним банком.

НБУ здійснює, згідно з планом капіталізації банку, викуп облігацій внутрішньої державної позики, випущених державою на суму, що відповідає розміру капіталізації банку, впродовж п’яти банківських днів з дня надходження від нього пропозиції по викупу таких облігацій.

Регулятор також здійснює в рамках монетарних показників підтримку ліквідності вказаного банку відповідно до плану його фінансового оздоровлення.

Як повідомляло агентство, 17 квітня Кабінет Міністрів затвердив перелік з 7 банків для рекапіталізації державою: «Надра», Родовід Банк, «Фінанси і Кредит», Укргазбанк, Укрпромбанк, Імексбанк і банк «Київ».

Джерело:

proUA

Залиште коментар