Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін вирішив посилити нагляд за підприємствами, які не дотримуються законодавства в частині створення робочих місць для інвалідів.

0 16

Кабінет міністрів України прийняв рішення про посилення державного нагляду за підприємствами, які не виконують норми законодавства щодо створення робочих місць для інвалідів. Таке рішення було прийняте сьогодні на засіданні уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами міністра праці та соціальної політики Людмили Денісової, лише 55% суб’єктів господарювання виконують такі норми закону. Тому Кабінет міністрів прийняв рішення проводити перевірки один раз на рік на тих підприємствах, які не створюють робочі місця для інвалідів, один раз на два роки на підприємствах «із середнім ступенем ризику» і один раз на п’ять років – на підприємствах, які створюють робочі місця для інвалідів.

В свою чергу прем’єр-міністр Юлія Тимошенко запевнила, що сьогодні буде погашена заборгованість з повернення ПДВ підприємствам, на яких працюють інваліди. Глава уряду наголосила, що необхідно розробити спеціальну систему повернення ПДВ для таких підприємств. Вона доручила відповідний документ розробити до наступного засідання уряду, 9 грудня.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар