Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін виділив додаткові приміщення для тюрем Луганщини

0 17

Кабінет Міністрів виділив додаткові приміщення Державній пенітенціарній службі України для полішення санітарно-побутових умов тримання засуджених в перенаповнених установах виконання покарань у Луганській області. Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, відповідне урядове розпорядження ухвалене сьогодні, 27 квітня, на урядовому засіданні.

За словами Міністра, розпорядження ухвалене для реалізації норм Кримінально-виконавчого кодексу, відповідно до якого норма жилої площі на одного засудженого не може бути меншою 4 кв.м. А також – для наближення санітарно-побутових умов тримання засуджених до європейських норм і стандартів.

На сьогодні у Луганському (№134) та Штерівському (№137) виправних центрах у Луганській області понад наявні місця утримується 86 та 53 особи відповідно. Така ситуація не дозволяє створити належні умови санітарно-побутового забезпечення засуджених в цих установах.

Проект розпорядження Кабміну дозволить вирішити питання щодо створення у місті Луганську виправного центру на 150 місць для тримання засуджених до обмеження волі.

Теги:

пенітенціарна система

Залиште коментар