Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін виділив 10 млн грн на будівництво та ремонт адміністративних приміщень судів

0 12

Кабінет міністрів України виділив із стабфонду 10 млн грн на проведення будівництва, реконструкції та капітального ремонту адміністративних приміщень судів. Порядок використання у 2009 р. коштів стабілізаційного  фонду для будівництва, реконструкції та капітального ремонту адміністративних приміщень судів затверджено постановою Кабінету міністрів України від 2 грудня 2009 р. №1303, опублікованою на офіційному сайті уряду.

Документом Кабмін постановив здійснити перерозподіл коштів стабілізаційного фонду в сумі 10 млн грн шляхом зменшення обсягу видатків, передбачених п.16 ч.1 ст.76 закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік” за напрямом “Створення культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал”, і збільшення обсягу видатків, передбачених п.22 ч.1 ст.76 зазначеного закону за напрямом “Інші витрати”.

Державній судовій адміністрації (ДСА) виділяються на безповоротній основі вказані кошти за рахунок надходжень від цільового розміщення державних цінних паперів, а у разі їх недостатності – за рахунок надходжень від приватизації державного майна, коштів, отриманих від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення або прав на них, що перебувають у державній власності, на яких розташовані об’єкти, що підлягають приватизації, або залишків стабілізаційного фонду.

Головним розпорядником бюджетних коштів є ДСА.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар