Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін ввів мораторій на перевірки підприємців до 2011 року

16

Кабінет міністрів ввів до 31 грудня 2010 року мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових і позапланових перевірок суб’єктів підприємницької діяльності.

Відповідне рішення було ухвалене на розширеному засіданні уряду.

Мораторій введений на всі позапланові перевірки, крім тих випадків, коли їх попросять самі підприємці, або у разі надходження в органи держконтролю скарги.

Крім того, у випадку якщо при проведенні перевірки будуть виявлені які-небудь порушення, то за них введено розпорядження про усунення порушення протягом 30 днів (крім окремих випадків), а не штраф, як це діяло раніше.

Припинення проведення планових перевірок суб’єктів господарювання стосується всіх випадків, за винятком перевірок суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику, а також перевірок дотримання податкового законодавства і відрахувань до бюджету.

Нагадаємо, Кабмін має намір відкрити гарячу телефонну лінію для скарг про порушення такого мораторію.

Вранці 21 травня у будівлі Верховної Ради зібралося близько 300 підприємців з вимогою ввести мораторій на підвищення податків і зборів для малого і середнього бізнесу.

19 травня Рада відмовилася відмінити 4 загальнодержавних і 10 місцевих податків і зборів.

5 березня Кабмін вирішив ввести мораторій на підвищення плати за оренду торгових приміщень (площ) на ринках з продажу продовольчих і непродовольчих товарів в умовах фінансово-економічної кризи.

В грудні Рада прийняла в першому читанні законопроект «Про місцеві податки і збори», який припускав зміну підходів в оподаткуванні ринковим збором, що викликало масові протести працівників галузі.

Джерело:

proUA

Комментарии