Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін ввів мораторій на перевірки підприємців до 2011 року

0 16

Кабінет міністрів ввів до 31 грудня 2010 року мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових і позапланових перевірок суб’єктів підприємницької діяльності.

Відповідне рішення було ухвалене на розширеному засіданні уряду.

Мораторій введений на всі позапланові перевірки, крім тих випадків, коли їх попросять самі підприємці, або у разі надходження в органи держконтролю скарги.

Крім того, у випадку якщо при проведенні перевірки будуть виявлені які-небудь порушення, то за них введено розпорядження про усунення порушення протягом 30 днів (крім окремих випадків), а не штраф, як це діяло раніше.

Припинення проведення планових перевірок суб’єктів господарювання стосується всіх випадків, за винятком перевірок суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику, а також перевірок дотримання податкового законодавства і відрахувань до бюджету.

Нагадаємо, Кабмін має намір відкрити гарячу телефонну лінію для скарг про порушення такого мораторію.

Вранці 21 травня у будівлі Верховної Ради зібралося близько 300 підприємців з вимогою ввести мораторій на підвищення податків і зборів для малого і середнього бізнесу.

19 травня Рада відмовилася відмінити 4 загальнодержавних і 10 місцевих податків і зборів.

5 березня Кабмін вирішив ввести мораторій на підвищення плати за оренду торгових приміщень (площ) на ринках з продажу продовольчих і непродовольчих товарів в умовах фінансово-економічної кризи.

В грудні Рада прийняла в першому читанні законопроект «Про місцеві податки і збори», який припускав зміну підходів в оподаткуванні ринковим збором, що викликало масові протести працівників галузі.

Джерело:

proUA

Залиште коментар