Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін встановив, що оклад працівників апарату держорганів не має бути нижче 625 грн.

0 11

Кабінет Міністрів встановив посадовий оклад працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, що фінансуються з державного бюджету, в розмірі не нижчим за мінімальну заробітну плату.

Про це йдеться в постанові Кабміну № 482 від 20 травня.

Уряд встановив, що у випадку, якщо розмір посадового окладу працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, що фінансуються з держбюджету, нижче визначеного законом розміру мінімальної зарплати, посадовий оклад встановлюється на рівні відповідного розміру мінімальної зарплати.

Міністерству праці і соціальної політики разом з Міністерством фінансів та Міністерством юстиції доручено привести власні нормативні акти у відповідність з даною постановою.

Нагадаємо, у грудні 2008 року Кабінет Міністрів встановив, що розмір мінімальної заробітної плати для працівників бюджетної сфери має бути не нижчим за загальний рівень мінімальної зарплати.

З 1 квітня розмір мінімальної заробітної плати складає 625 гривень.

Джерело:

proUA

Залиште коментар