Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін встановив, що оклад працівників апарату держорганів не має бути нижче 625 грн.

11

Кабінет Міністрів встановив посадовий оклад працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, що фінансуються з державного бюджету, в розмірі не нижчим за мінімальну заробітну плату.

Про це йдеться в постанові Кабміну № 482 від 20 травня.

Уряд встановив, що у випадку, якщо розмір посадового окладу працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, що фінансуються з держбюджету, нижче визначеного законом розміру мінімальної зарплати, посадовий оклад встановлюється на рівні відповідного розміру мінімальної зарплати.

Міністерству праці і соціальної політики разом з Міністерством фінансів та Міністерством юстиції доручено привести власні нормативні акти у відповідність з даною постановою.

Нагадаємо, у грудні 2008 року Кабінет Міністрів встановив, що розмір мінімальної заробітної плати для працівників бюджетної сфери має бути не нижчим за загальний рівень мінімальної зарплати.

З 1 квітня розмір мінімальної заробітної плати складає 625 гривень.

Джерело:

proUA

Комментарии