Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін врегулював порядок безоплатної передачі конфіскованих автомобілів

0 32

Кабінет Міністрів України вніс зміни до деяких урядових актів, якими регулюються питання безоплатної передачі конфіскованих транспортних засобів. Відповідну постанову було ухвалено під час засідання Уряду 30 червня.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, зміни були розроблені Мін’юстом з метою розблокування механізму безоплатної передачі автомобілів, конфіскованих за рішеннями судів. Також, метою розроблених змін є унеможливлення корупційні схеми ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Зокрема, Кабмін встановив можливість реєстрації конфіскованих та безоплатно переданих транспортних засобів без сплати мита, податків і зборів, передбачених при ввезення автомобілів на митну територію України. О. Лавринович нагадав, що Порядок розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби передбачає можливість безоплатної передачі такого майна, зокрема, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім’ям. Разом з тим, Кабінет Міністрів встановив, що вилучене митними органами та передане безоплатно майно можливо відчужити лише за умови попередньої сплати мита та податків і зборів, які передбачені при імпорті цього майна.

Міністр юстиції наголосив, що постанова Кабінету Міністрів спрямована не на зміну існуючого порядку оподаткування конфіскованих транспортних засобів, а на приведення положень постанов Кабінету Міністрів у відповідність з Митним кодексом і Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні”.

Теги: Новини права, конфіскація автомобілів, держмито, ввізне мито, Кабінет міністрів України, оподаткування,

госпошлина, новости права, конфискация по решению суда

Залиште коментар