Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін вніс зміни в порядок здійснення обов’язкового держстрахування.

0 27

Кабмін вніс зміни в порядок здійснення обов’язкового державного страхування. Таке рішення ухвалене сьогодні на засіданні уряду, повідомив голова Держкомісії регулювання ринків фінансових послуг Віктор Суслов, передає кореспондент РБК-Україна. Він уточнив, що раніше національна акціонерна страхова компанія “Оранта” мала монопольне право на здійснення обов’язкового державного страхування народних депутатів, працівників прокуратури, суддівського корпусу і ряду інших категорій державних службовців.

“Логіка такого рішення була зрозуміла, оскільки “Оранта” на той момент була державною страховою компанією. Зараз, оскільки вона перестала бути державною, уряд вирішив ліквідовувати її монополію на даний вид страхових послуг. Тепер їх можуть здійснювати будь-які страхові компанії, що мають ліцензію Держкомфінпослуг”, – сказав В.Суслов.

Він уточнив, що в цілому об’єм страхових платежів по вищезгаданих категоріях обов’язкового державного страхування складав 30-40 млн грн в рік.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар