Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін вніс зміни до статуту Державної інноваційної фінансово-кредитної установи

0 12

Кабінет міністрів України вніс зміни до урядових постанов від 15 червня 2000 р. №979 “Питання Державної інноваційної фінансово-кредитної установи” і від 17 червня 2009 р. №685 “Про затвердження Порядку формування і використання активів Державної інноваційної фінансово-кредитної установи”. Відповідна постанова від 31 березня 2010 р. №345 опублікована сьогодні в газеті “Урядовий кур’єр”.

Згідно зі змінами, у статуті Державної інноваційної фінансово-кредитної установи у пункті 6 слова “а також залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для розвитку національної економіки” замінено словами “а також залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для розвитку реального сектору економіки, підвищення вітчизняного потенціалу з експорту продукції, що виробляється на підприємствах галузей національної економіки, захисту та підтримки національного товаровиробника. В абзаці четвертому пункту 28 слова “адміністративною радою Установи” замінено словами “органом управління майном”; в абзаці другому пункту 30 слова “адміністративною радою установи та” виключено.

Пункт 31 викладено у такій редакції: “31. Органом управління Установи є правління.”; пункти 32-34 виключено; у пункті 35 в абзаці дев’ятому слова “адміністративною радою” замінено словами “органом управління майном”; в абзаці тринадцятому слова “відповідно до органу управління майном і адміністративної ради” замінено словами “до органу управління майном”.

Згідно з документом, голова правління установи призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом міністрів України. У разі призначення голови правління на посаду між ним та керівником органу управління майном укладається контракт.

 

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар