Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін вніс зміни до постанови про реалізацію громадянами права власності на землю.

0 11

Кабінет міністрів України вніс зміни до постанови від 5 серпня 2009 р. №844 “Деякі питання реалізації права власності на землю громадянами України”. Відповідна постанова від 27 січня 2010 р. №124 опублікована сьогодні в газеті “Урядовий кур’єр”.

Згідно документу, забезпечення замовника ортофотопланами, індексними кадастровими картами та іншими планово-картографічними матеріалами здійснюється Укргеодезкартографією.

Регіональна філія Центру кадастру протягом одного робочого дня з дня надходження технічної документації на електронному носії перевіряє її зміст, вносить відповідні відомості до бази даних державного земельного кадастру і передає до районного (міського) підрозділу регіональної філії Центру кадастру для заповнення бланка державного акта на право власності на земельну ділянку.

З метою створення Державного фонду документації із землеустрою технічна документація на паперовому носії передається виконавцем замовнику протягом 10 робочих днів з дня її погодження замовником.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар