Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кабмін вніс зміни до положення про порядок призначення населенню субсидій на оплату ЖКП.

0 16

Кабінет міністрів України 21 травня прийняв постанову, якою вніс зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Проект акта представила міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова, повідомляє Мінпраці та соціальної політики. За її словами, внесені зміни конкретизують обставини, за яких можливе призначення субсидій на підставі рішень райдержадміністрацій та виконкомів міських і районних у містах рад або утворених ними комісій.

Зокрема, відтепер субсидія призначатиметься на збільшену понад норму площу житла лише на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім”ї. Перелік осіб, яким за відсутності трудових відносин субсидія призначається на загальних підставах, доповнено повнолітніми дітьми, які продовжують навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, особами, які здійснюють догляд за інвалідами внаслідок психічного розладу, та фізичними особами, які надають соціальні послуги. Водночас, як зазначила Л.Денісова, субсидія не призначатиметься при виявленні під час обстеження незадекларованих джерел існування сім”ї, або якщо протягом року до моменту звернення за призначенням субсидії придбавалися речі довгострокового вжитку на суму, що перевищує 10 прожиткових мінімумів для сім”ї (зареєстрованих у житловому приміщенні осіб). Крім того, посилюється контроль за сплатою одержувачами субсидій обов”язкової частки плати за житлово-комунальні послуги.

Міністр також повідомила, що уряд, зваживши на негативний вплив фінансово-економічної кризи на доходи громадян, які звертаються за наданням субсидій, прийняв постанову, якою встановлюється, що сукупний дохід сім”ї для призначення субсидії обчислюється без урахування темпів зростання середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки, за попередній рік. За даними Держкомстату, зазначений коефіцієнт у 2008 р. становить 1,337.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар